I ordered green contacts

M

MentalistKebab

Kraken
Lets hope they compensate for my UUE, scleral show and non existent under eye support that comes with bulging ethnic eyes

• +1
  • Love it
  • Ugh..
Reactions: inceletto, Deleted member 6272, hairyballscel and 1 other person
Where did u get them from?

• +1
Reactions: MentalistKebab
I was gonna say dn read dn care but then I saw #free @Chad1212 so I changed my mind I hope they help

• +1
  • Love it
  • JFL
Reactions: Deleted member 6272, MentalistKebab, hairyballscel and 1 other person
  • +1
Lets hope they compensate for my UUE, scleral show and non existent under eye support that comes with bulging ethnic eyes
Aga Ben kendim numaralı lens kullanıyorum. Sırf gözlerim hawli olsun diye lens takmak salaklık. Haberin olsun.

• +1
  • Hmm...
Reactions: inceletto and MentalistKebab
As long as they look real then you are good. I've seen black people wear them and it looks degenerate.

• +1
Aga Ben kendim numaralı lens kullanıyorum. Sırf gözlerim hawli olsun diye lens takmak salaklık. Haberin olsun.
Ben de şu ana kadar renksiz numarali lens kullaniyodum. Şu an yeşil nasil duruyo deniyecem maksat o. Zaten 70 lira pek bi şey değil.

Ayrica babamin da yeşil gözleri var yani yabancilari rahat kekleyebilirim

• +1
Reactions: inceletto
Ben de şu ana kadar renksiz numarali lens kullaniyodum. Şu an yeşil nasil duruyo deniyecem maksat o. Zaten 70 lira pek bi şey değil.

Ayrica babamin da yeşil gözleri var yani yabancilari rahat kekleyebilirim
Keklemek değil kanka mesele. Sağlık açısından dedim ben biliyorsun hijyen falan uğraştırıyor. Renkli ve numaralı lensler de var bildiğim kadarıyla

• +1
Keklemek değil kanka mesele. Sağlık açısından dedim ben biliyorsun hijyen falan uğraştırıyor. Renkli ve numaralı lensler de var bildiğim kadarıyla
Abi zaten renkli ve numarali aldim. Biliyom yani hijyen durumunu, ne kadar zamandir kullaniyom

• +1