İncellik psikolojimi sikmeye başladı

D

Deleted member 21931

B
3 ay sonra 21 olacam sevgilim olmadı halen lisede 3-4 teklif aldım ama psikolojik olarak sikilmistim şimdi psikoloji daha sağlam kız yok şimdide sikecem internette sevgili konularına denk gelince cildiriyom orospu çocukları kolpadan mi atıyor betabux mu yapiyolar sikik sokuk konusuyolar sevgili yapmak çok kolay rahat falan denk gelmemeye çalışıyorum

Siz bu sevgili olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ozenilecek hayatları falan var mı yoksa boktan hayat mı yasiyolar betabux vb

@PacinoCel
@ocdnormie
@ALP
@Tallooksmaxxer

• +1
Reactions: ALP, Deleted member 19036 and Deleted member 21736
Bu olaylarda Çirkin recessed veya normie piclerin ustunmus gibi konuşmasi beni çıldırtıyor anasını sikeyim hepsinin fuck

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 25225
Bos olay sadece kendime odaklandim artik Spor maddi olarak sonra dini olarak arkadaslarimla vakit geciriyorum sukur ediyorum hayatim da bir sorun yok sirf bi foid yok diye Isyan edemem cildiramam Cok mantiksiz

• +1
Reactions: ALP
lisede teklif aldıysan bence suan da yakısıklısındır ya

knk seni cok iyi anliyom benimde genel olarak mentalde sorun var lise sonda olmama ragmen hala opusmemis sikismemis hicbi kizla duygusal bag kurmamis biriyim ve harbiden kafami sikiyor bu amk sevgiliyi gectim kac tane partiye cluba gittim bi kizla bile yakinlasamadim bari o olsaydi bana sevgili olma fikri acayip degisik geliyor kiz instaya giricek uzun boylu zengin chadlere htn lere maruz kalacak sonra hala benim yuzume seni seviyorum dicek 😹😹😹 takilip gecmek en mantiklisi bu devirde hele liseli degilseniz lisede foidler hala betabuxtan haberdar degiller gercek sevgi kurabilirsiniz

• +1
Reactions: realantoniomontana, Deleted member 25225, ALP and 1 other person
Bos olay sadece kendime odaklandim artik Spor maddi olarak sonra dini olarak arkadaslarimla vakit geciriyorum sukur ediyorum hayatim da bir sorun yok sirf bi foid yok diye Isyan edemem cildiramam Cok mantiksiz
bro ben de religionmaxxing yapmak istiyorum gecen namaza basladim bikac gun kildim sonra saldim 13 yasindayken efe aydal videolarina maruz kaldigim icin kafami bi turlu dine veremiyom dini saldigim donemlerde bile cumaya gittigim oluyordu o ortam hosuma gidiyor ama namaz duzenli kilamiyorum

bro ben de religionmaxxing yapmak istiyorum gecen namaza basladim bikac gun kildim sonra saldim 13 yasindayken efe aydal videolarina maruz kaldigim icin kafami bi turlu dine veremiyom dini saldigim donemlerde bile cumaya gittigim oluyordu o ortam hosuma gidiyor ama namaz duzenli kilamiyorum
Efe aydal bence entellektuel Ben saygi duyuyorum kendisine ama
Burada din mi konuscaz amk Ben beni mutlu ettigi icin, icimdeki savasci Ruhu destekledigi icin muslumanim. Allah affetsin Islamin yanlis bile oldugu kanitlansa musluman olmaya devam edecegim. Namaza baslafdim Cok olmasa da kiliyorum

• +1
Reactions: Deleted member 21736
Efe aydal bence entellektuel Ben saygi duyuyorum kendisine ama
Burada din mi konuscaz amk Ben beni mutlu ettigi icin, icimdeki savasci Ruhu destekledigi icin muslumanim. Allah affetsin Islamin yanlis bile oldugu kanitlansa musluman olmaya devam edecegim. Namaza baslafdim Cok olmasa da kiliyorum
ayni kafa yapisi o ruhu yasamak guzel

• +1
Reactions: Deleted member 20848
ayni kafa yapisi o ruhu yasamak guzel
Evet dunyevi zevklerden uzak durmak lazim flort falan boyle seylere duygusal yatirim yapmak gunah zaten. Enerjini maneviyata harca

• +1
Reactions: Deleted member 21736
Lisede teklif ettilerse daha ne
Gerizekalı bir bok parçasısın aq

• +1
Reactions: Deleted member 26991, ALP and Deleted member 19036
Kendini uyuştur;

Müzik olur, video oyunu olur, kendini geliştirmek olur, din olur...

Ben satranç, müzik, anime/manga, diziler, filmler ve kişisel gelişimle kendimi uyuşuk bir durumda tutuyorum.

Matrix'e bağlı kal kısacası.
Dışarısı herkese uygun değil.

• +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036 and Deleted member 20848
Kendini uyuştur;

Ben satranç, müzik, anime/manga, diziler, filmler ve kişisel gelişimle kendimi uyuşuk bir durumda tutuyorum.

Haklisin.

Kendini uyuştur;

anime disinda guzel tavsiye 👍

İncel olmak günden güne psikolojimi sikiyor uniler acilsaydi en azından bir iki date teklifi yapardım da biraz daha psikolojim sağlam olurdu 😿😿😿🚬🚬

sub5 foidler midemi bulandırıyor

Users who are viewing this thread

Back