Sikis oranları

D

Deleted member 21931

B
Diyelim 21 yaşında ascendledik ve kızları sikmeye başladık ama o kızın önceki yasantisi çok önemli just brutal

Eğer daha önce sikismisse başka yerlerde bj yapmışsa bunları düşünmek bile başlı başına çok uzuucu ve shit

Lifefuel e ihtiyaç var umarım böyle şeyleri yaşayanların sayısı fazla değildir yoksa brutally over

Böyle şeyleri düşünmek bile bana büyük suifullel veriyor g

• +1
Reactions: Htobrother
Amina koyayım çok canımı sıkıyor 21 yaşında diyelim chadlite oldum ve artık kızları sikmeye başladım ama o zamana kadar ya kızların çoğu sikismisse sakso cekmisse kaç tane ilişkisi olmuşsa bunlar direk beynimi sikiyor aşırı suifuel
Ascend olduktan sonra sadece 18 yaşındaki kızlara yazmak da mantıklı geliyor

Bu orospu çocuğu gec ergenlikten tiksiniyorum bütün hayatimi gencligimi sikti 17 de çene gelismem boyum falan tamamlansaydi nolurdu be orospu çocuğu

Bu geç ergenligi düşününce sinirden ağlayacak hale geliyorum herkes hayatı yaşamış deneyimlemis falan hale gelirken benim beynim sikiliyor hay ananı sikeyim senin ya

• +1
Reactions: Htobrother and Atsiz
Amina koyayım çok canımı sıkıyor 21 yaşında diyelim chadlite oldum ve artık kızları sikmeye başladım ama o zamana kadar ya kızların çoğu sikismisse sakso cekmisse kaç tane ilişkisi olmuşsa bunlar direk beynimi sikiyor aşırı suifuel
Ascend olduktan sonra sadece 18 yaşındaki kızlara yazmak da mantıklı geliyor

Bu orospu çocuğu gec ergenlikten tiksiniyorum bütün hayatimi gencligimi sikti 17 de çene gelismem boyum falan tamamlansaydi nolurdu be orospu çocuğu

Bu geç ergenligi düşününce sinirden ağlayacak hale geliyorum herkes hayatı yaşamış deneyimlemis falan hale gelirken benim beynim sikiliyor hay ananı sikeyim senin ya
Kaç yaşındasın bro? şahsen ben zevk içinse deneyimli kızı tercih ederim.

• +1
Kaç yaşındasın bro? şahsen ben zevk içinse deneyimli kızı tercih ederim.
2 ay sonra 21 oluyorum üni 1.siniftayim halen orospu çocuğu ergenlik bitmedi sinirden ağlıyorum 2006 li bebelerin bile çeneleri boyları falan tamamlandı ben halen bekliyorum Allah aşkına sinirden kendimi sikmemek için bana bir neden şöyle

• +1
Reactions: Deleted member 25225
2 ay sonra 21 oluyorum üni 1.siniftayim halen orospu çocuğu ergenlik bitmedi sinirden ağlıyorum 2006 li bebelerin bile çeneleri boyları falan tamamlandı ben halen bekliyorum Allah aşkına sinirden kendimi sikmemek için bana bir neden şöyle
Kan testi yaptırsana bro doktora falan görün boy ve penis kaç cm? ergenlik bu kadar uzun sürdüyse onlarda pek gelişmemiştir

Kan testi yaptırsana bro doktora falan görün boy ve penis kaç cm? ergenlik bu kadar uzun sürdüyse onlarda pek gelişmemiştir
Boy 1.75 sik 16.5 cm onlarda sorun yok ama çok araştırdım bunları boyumun 3-5 cm daha uzaması ve en önemlisi tipimin değişmesi lazım ben aşama 5 e halen girmedim

Boy 1.75 sik 16.5 cm onlarda sorun yok ama çok araştırdım bunları boyumun 3-5 cm daha uzaması ve en önemlisi tipimin değişmesi lazım ben aşama 5 e halen girmedim
bra uzama plaklarını kontrol ettir heightmaxx yap senin ilacın o salak salak şeyleri kafaya takma dediğin gibi ascend olup 18 yaş kızlara yürü çok daha kolay olur

cuck trait + non nt trait + sikistinde amcığın nasıl olduğu kaldı amk :jfl:

• JFL
Reactions: Tallooksmaxxer
21 yaşında ascendlemek ne kadar iyi ve değerli ?

Kafama takılan olay bu tamam ascendledik de o zamana kadar kaç tane sevgilileri oluyor sikisen var ve GEC KALDİM hissediyorum anasını sikeyim bu geç ergenlik kadar iğrenç korkunç bişey yok Allah canımı al artık yeter
Be orospu evladı tiksiniyorum bu ergenlikten ve geç kalmisliktan

Tek yol 18 yaşındaki kızlara yazmak olacak ahhhhh ahhhhh 😡😡😡😡😡

• JFL
Reactions: Angaracel and Atsiz
Yav Allah kitap aşkına neden 21 yaşına kadar beklemek zorundayım çıldırmamak elde değil kafama sıkacam bu gidişle 17 yaşında bu ergenliğin bitip 20 ye 21 e kadar onlarca kızla ilişki yaşayıp ltr olmak varken incel olmak beyni tamamen sikiyor Allah bana bunu neden yaptı Allah kitap aşkına kafama sıkacam artık yeter 😭😭😭😭😭

• JFL
Reactions: Atsiz
olm sen kafayı yemişsin aq

• +1
Reactions: Matthias of Hungary and Deleted member 26991
Siktir lan!

olm bir insan sikişemediği için bu kadar kafayı bozar mı amk?
Benim sinirlendigim olay sikiş değil usta çoğu bebenin tipi boyu 17 yaşında tamamen gelişiyorda ben 21 yaşına kadar beklemek zorundayım bu beni çıldırtıyor 17 yaşında htn-chadlite olsam ve şimdiye kadar çokça kızla takilsam ltr olsam beynim bu kadar sikilmeyecekti ama hep beklemek zorunda kaldım hayatımın en güzel 4 yılı boşa geçti şimdi ben 21 yaşında mogger olsam ve artık ilişkilere sosyallesmeye başlasam bu 17 yaşındaki gibi olacak mı ? Çok kişinin bu yaşa kadar ilişkisi oluyor vb ve ben GERİ KALMIŞ hissediyorum ve ascend olsam bile artık kullanılmış kızlara falan kalırım bunu düşündükçe intihar edecek seviyeye geliyorum hayatımı sikti bütün bunlar keşke 10 yıl az yasayaydim ama bu gotunu siktigimin ergenligi 17 de bitseydi

• JFL
Reactions: Angaracel
Beyinsiz mentalcelin tekisin. Komple blackpill diye diye ölmüşsün tamam boy konusu doğru ama biraz sakin mk Ankaradaysan over.

• +1
Reactions: Deleted member 25225
Beyinsiz mentalcelin tekisin. Komple blackpill diye diye ölmüşsün tamam boy konusu doğru ama biraz sakin mk Ankaradaysan over.
He he

lisede 5 çıkma teklifi aldım bazısı çirkin bazısı güzeldi ama iş görürdü ama salak gibi nofap red pil sacmaliklariyla uğraşıyordum ve reddettim ama keşke kabul edip sikseydim

Çıkma teklifleri falan aldım ama daha sikiş ve sevgili olmadı incel sayılır mıyım?

Gerizekalı sayılırsın

• JFL
  • +1
Reactions: Atsiz and Deleted member 26991
lisede 5 çıkma teklifi aldım bazısı çirkin bazısı güzeldi ama iş görürdü ama salak gibi nofap red pil sacmaliklariyla uğraşıyordum ve reddettim ama keşke kabul edip sikseydim

Çıkma teklifleri falan aldım ama daha sikiş ve sevgili olmadı incel sayılır mıyım?
Sayılmazsın da 5 çıkma teklifini nasıl reddedebilirsin bir de güzel diyorsun amk.

Sayılmazsın da 5 çıkma teklifini nasıl reddedebilirsin bir de güzel diyorsun amk.
Çoğu ltb biri htb idi

• +1
Reactions: Deleted member 26991
kızları sikmeye başlayınca bunlar aklına gelmeyecek bile.

knk ankara cok mu chadcity la

knk ankara cok mu chadcity la
180 boy + airmax yaklaşık 3 4 cm koyduğunu düşün benden uzun kadın var kampüslerde normal kalıyorum.

180 boy + airmax yaklaşık 3 4 cm koyduğunu düşün benden uzun kadın var kampüslerde normal kalıyorum.
1.80 de tamamen tipe bağlı olay senden uzun kadinlada çıkabilirsin bu daha çok tatmin ile alakalı
Sen 1.73 sen ve kizdan 15 cm uzun olsan bile etrafta kısa olacağın için o iş yürümez ama sen 1.80 ve sevgilin 1.78 olsa bile senin boyun kabul edildiği için toplum olarak pek sorun olmayacak
1.78 üstü tamamen tipe bağlı olay

Arkadaş yine krize girdim her 2 güne bir cinnet geçirecek hale gelmekten bıktım böyle kaderinde tanrının da bana bunu kim yapıyorsa yedi ceddini anasını gotunden sikeyim psikolojim de günden güne sikiliyor

• So Sad
Boy pos yok amk benim 183

Boy pos yok amk benim 183
Aptal orospu evladı napalim 183 sun diye tipin yoksa its over en az htn değilsen yarra yedin demektir

• JFL
Reactions: Atsiz
chadlite olcagini saniyor op ameke @Tallooksmaxxer

Lmao Lol GIF

• JFL
Reactions: Deleted member 21931 and Tallooksmaxxer
chadlite olcagini saniyor op ameke @Tallooksmaxxer

Lmao Lol GIF
Belki chadlite olamam ama htn ihtimali var +3-4 cm tabanlik ile 1.80 htn iş görür diye düşünüyorum

21 yasinda ascendlemek diye bisey mi var aq boyun da uzamaz cenen de gelismez bu saatten sonra

• So Sad
21 yasinda ascendlemek diye bisey mi var aq boyun da uzamaz cenen de gelismez bu saatten sonra
Boy konusunda emin değilim ama çene %90 ihtimalle değişecek

Nasıl oluyo o aga söyle biz de geliştirelim bari
Genetik ve ergenlik. bana özelden foto at sana ergenliginin bitip gitmediğini %90 söylerim eğer bitmemisse lifefuel ve degiseceksin demektir ama bitmisse direkt para biriktirip ameliyat olmak tek yol

Genetik ve ergenlik. bana özelden foto at sana ergenliginin bitip gitmediğini %90 söylerim eğer bitmemisse lifefuel ve degiseceksin demektir ama bitmisse direkt para biriktirip ameliyat olmak tek yol
Aga benim ergenlik çok geç başladı ve çabuk bitti tüm umudumu yitirdim ama umarım sen ascendlersin

• Love it
Reactions: Deleted member 21931
Aga benim ergenlik çok geç başladı ve çabuk bitti tüm umudumu yitirdim ama umarım sen ascendlersin
Belki bitmemiş olabilir bi atsan iyi olur

Cenesi boktanda Kesin recesseddir zaten bimax+ genio or mezar
reis babamın dedemin çenesi ortalama üstü benimki onlarinkiyle neredeyse aynı ama masesterler tam gelişmemiş ve alt çenem halen küçük
Çene yapısı değişecek derken bunlardan bahsediyorum

reis babamın dedemin çenesi ortalama üstü benimki onlarinkiyle neredeyse aynı ama masesterler tam gelişmemiş ve alt çenem halen küçük
Çene yapısı değişecek derken bunlardan bahsediyorum
Böyle olunca değişecek diye bir kaide yok ama. Benim annemin çenesi çoğu PSL God'dan iyi, özellikle elmacık kemikleri falan genç Gandy gibi. Ama benim çene ucu recessed, forward growth da normal. @Tallooksmaxxer gördü mesela.

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
Böyle olunca değişecek diye bir kaide yok ama. Benim annemin çenesi çoğu PSL God'dan iyi, özellikle elmacık kemikleri falan genç Gandy gibi. Ama benim çene ucu recessed, forward growth da normal. @Tallooksmaxxer gördü mesela.
Resmini atsana özelden

• Hmm...
Reactions: Kebab Master
derdini sikim