TR'deki erkeklerin çoğu karı sikebiliyor

DotaTakımOyunudur

DotaTakımOyunudur

Iron
Tipi iyi boyu uzun her erkek TR'de istediği an sekse erişmede bir sıkıntı zorluk yaşamıyor. Bu gerçekle yüzleşin.
Incel olan kişi sayısı çoğunluk ama buna mukabil yakışıklı erkek oranı az olduğu için bu kişilerin sekse ulaşması ortalama bir kadının yarrak bulmasından bile daha kolay.

• +1
  • Hmm...
Reactions: mongolianpsycho, Deleted member 25225 and Deleted member 24167
Çoğu sikemiyor.Uzun süreli betabuxxx ve validationbuxxxın ön planda olduğu seksin ve hatta saygının dahi olmadığı tasmalı köle ilişkisini kabulleniyorlar.
Sikip geçen adamlar 10%luk kesim yada popüler olanlar.
Bunun dışında ben femcel LTB sikicem diyorsan sikersin emin ol bende sikecektim stajımdaki 2 kızı ama tipleri aşırı kötüydü bana göre.Yakıştıramadım yani zorlamaya bile motive edemedim kendimi.Öz saygı ve gurur varsa bir erkekte özellikle bir türk erkeğinde gerçekten cehennemi yaşıyorsun

• +1
  • Hmm...
Reactions: mongolianpsycho, Deleted member 19036 and Deleted member 25225
tr deki erkeklerin çoğud ediğin %3 lük nüfus la

• +1
Reactions: Deleted member 24167
Siktir in gidin amk. It’s over bitti

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 24167
Tipi boyu posu olan erkeklere bile vermiyorlar evlenmeden olmaz diye. Ne diyon aq

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 24167 and Deleted member 21931
Çoğu sikemiyor.Uzun süreli betabuxxx ve validationbuxxxın ön planda olduğu seksin ve hatta saygının dahi olmadığı tasmalı köle ilişkisini kabulleniyorlar.
Sikip geçen adamlar 10%luk kesim yada popüler olanlar.
Bunun dışında ben femcel LTB sikicem diyorsan sikersin emin ol bende sikecektim stajımdaki 2 kızı ama tipleri aşırı kötüydü bana göre.Yakıştıramadım yani zorlamaya bile motive edemedim kendimi.Öz saygı ve gurur varsa bir erkekte özellikle bir türk erkeğinde gerçekten cehennemi yaşıyorsun
betabuxx deilde validationbuxxing artık bir necessity. yunan tanrısı olman gerek aksi için ki onlar için bile zor.

• +1
betabuxx deilde validationbuxxing artık bir necessity. yunan tanrısı olman gerek aksi için ki onlar için bile zor.
Tasmalı chastity cageli bir köpek olmayı tercih ediyor o validationbuxxerlar

Tasmalı chastity cageli bir köpek olmayı tercih ediyor o validationbuxxerlar
o kadarda değil kanka abartmaya gerek yok ama öyle olanlarda çok yani azımsanamaz ve %100 non-cucked olmuyor hiçbir zaman chad tier değilsen ilişkilerin, karılar sürekli daldan dala atlıyor, atlamasada diğer erkeklerle aşırı flört / yakınlaşma / cinsellik vs'ye başvuruyorlar.

bunu 20 yaş üzerinde bu kadar çok gözlemleyemedim sadakat daha yüksek onlarda (kadın erkek fark etmez).

ama z jenerasyonu ve z jenarasyonu gibi takılan bir önceki jenerasyon kişiler çok daha sadakatsiz. örneğin 30 yaşında kişilerle arkadaşlık sohbet ettiğimde / takıldığımda, yaptığım iyiliği unutmuyorlar beni önemsiyorlar, bende onlara değer veriyorum (kadın erkek fark etmiyor ama erkekler daha empatik). Ancak 17-18-19-20 yaşlarındakiler herkesi (kendileri hariç) değiştirelbilir görüyorlar ona göre davranıyolar. Tabiki herkes biryere kadar replacable amma velakin bende öyleyim, ama ben bunun farkındayım ona göre hareket ediyorum.

• +1