Yakışıklı erkeklerin yanında çirkin kızlar

B

blackpillerguy

Gold
Gerçekten düşündürücü değil mi ? Erkeklerin çoğu kendilerinden daha çöp kızlarla çıkıyorlar

• +1
Reactions: Deleted member 24167
Chad dışındakilerin çoğu yarı betabuxxx yarı kölemsi ve seksin olmadığı ancak sarılma el tutma vb şeylerin olduğu ilişki bile sayılamayacak,tamamen karşı cinsin çıkarına hizmet eden bir ilişkiyi kabulleniyorlar.
Çoğu doğru düzgün saygı da görmüyor,kızlar berkecanlarını bulana kadar bu normielerin etlerini kemiklerini kurutuyorlar.

• +1
Reactions: Detective, Deleted member 19036, szolliontaraelis and 1 other person
Chad dışındakilerin çoğu yarı betabuxxx yarı kölemsi ve seksin olmadığı ancak sarılma el tutma vb şeylerin olduğu ilişki bile sayılamayacak,tamamen karşı cinsin çıkarına hizmet eden bir ilişkiyi kabulleniyorlar.
Çoğu doğru düzgün saygı da görmüyor,kızlar berkecanlarını bulana kadar bu normielerin etlerini kemiklerini kurutuyorlar.
Dogru, gozumle sahit oldum. Herifin sevgilisi bizim arkadas grubuyla alakasizdi ve arkadas grubunda 3-4 tane kiz vardi. Sirf bu yuzden kavga edip durdular ve bizle arasina mesafe koymal zorunda kaldi. Cidden yarrak kurek ltb ler icin girilmeyecek haller.

• Hmm...
  • +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 24167
Aynen öyle karınin sozu %60-70 geciyor tipin / sosyal statün / karakterin (daha ezik karakter misin yoksa daha psikolojik açıdan çekici traitlere sahip misin) bu oranı artırıp düşürüyor. ortalama ilişkide kızın kölesi oluyon (betabuxx, ilgibuxxx, vb)

benim cozemedigim bende aşırı yavşak ve biraz kılıbık oldum zamanında bir yarrama yaramadı

• +1
Reactions: Deleted member 24167
kanka arkadaş seks yaparken nasiydi biliyonmu düşük smvlerin ortasiydi. kız tatlıydı baya öyle stacy vs deildi klasik tatlı e girl gibi. amk sikisiyolardi haftada 1 amma velakin, kari yok dur diyomus yok kondom şart bilmemne yarak kürek. doğru düzgün seks hayatın olamıyor olsa bile aşırı kontrollu olcan yoksa iliski elinden gidiyo, uğraş amk çok büyük uğraş ben iliskiyi opustuk baslattim ama bitmesi 3 gunu buldu birdaha gormedim il gun harici. araba sürmek daha kolay amk 15 20 kat

fakirdir

• JFL
Reactions: Deleted member 19036