Butea Superba hakkında

D

Deleted member 59424

Iron
Beyler bunun hakkında baya bakındım da Türkiye'de neredeyse hiç bilinmiyor amk. Neredeyse alan yok bunu.

İnternette kullananlar manyak bir şey diyor; hiperandrojenik, anti-östrojenik, DHTmaxxer falan.

@szolliontaraelis dediğine göre jinekomastisini falan geçirmiş bununla. Eğer gerçekten işe yarıyorsa DHTmaxx ile voicemaxx, heightmaxx, dickmaxx deneyecem.

400 lira domaldım sipariş verdim bakıcam işe yarıyor mu diye.

3919093_1706461262782.png

Bu arada bu tablo wikipedia'da vardı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama doğruysa acilen DHTmaxxing.

Attachments

• 1706461262782.png
    1706461262782.png
    66.8 KB · Views: 0
updatei bekliyor olacağım

biz dhtyi baskılamak için götümüzü yırtıyoruz adamlar dhtmaxx yapıyor böyle hayatın amk

• +1
Reactions: SocietyIsSolipsistic
butea superbayı benim vücut kabul etmedı aq hiç etki alamadım

Risk yoksa sonuç yok

11 gün kullandım hiç bir etki hissetmedim

ama ek olarak içinde olduğum bir cycle vardı ondanda olabilir.
Nasıl bir cycle? Şuana kadar kullandıklarını gördüğün etki bakımından sıralar mısın?

biz dhtyi baskılamak için götümüzü yırtıyoruz adamlar dhtmaxx yapıyor böyle hayatın amk
En büyük sorunu saç çizgisi meselesi. O da harbi büyük mesele. Benim babam 52 yaşında saçları yerinde sıkıntı yok. Çoğunlukla akrabalarda da kellik yok. Bu saç çizgisi gerilediğinde geri çıkartabiliyor muyuz amk.

Beyler bunun hakkında baya bakındım da Türkiye'de neredeyse hiç bilinmiyor amk. Neredeyse alan yok bunu.

İnternette kullananlar manyak bir şey diyor; hiperandrojenik, anti-östrojenik, DHTmaxxer falan.

@szolliontaraelis dediğine göre jinekomastisini falan geçirmiş bununla. Eğer gerçekten işe yarıyorsa DHTmaxx ile voicemaxx, heightmaxx, dickmaxx deneyecem.

400 lira domaldım sipariş verdim bakıcam işe yarıyor mu diye.
nerden aldın?

Users who are viewing this thread

Back