Cesme icin stil hazirlama calisiyorum. Bu tarz nasil olur turkiyeye?

TurkMogger

TurkMogger

Bronze
Stats : 187 cm / 17% BF / 86.05 kg

Daha yeni son 3 aydir style yapmayi bakiyorum internetten pinterest, etc.. Size nasil bu tarz? Turkiyede calisir im?

Attachments

• Screen Shot 2024-03-23 at 01.46.39.png
    Screen Shot 2024-03-23 at 01.46.39.png
    2.6 MB · Views: 0
  • 9fdd77e4-b8ad-4a34-808f-84c2d2c1b994.JPG
    9fdd77e4-b8ad-4a34-808f-84c2d2c1b994.JPG
    126.5 KB · Views: 0
  • Screen Shot 2024-03-23 at 01.50.16.png
    Screen Shot 2024-03-23 at 01.50.16.png
    2.6 MB · Views: 0
  • Screen Shot 2024-03-23 at 01.54.33.png
    Screen Shot 2024-03-23 at 01.54.33.png
    2.9 MB · Views: 0
bu yaş ve boyda bol, oversize her şey yakışır brom kadife ceket baggy pant ne bulursan kombinle keyifli vakitler

bu yaş ve boyda bol, oversize her şey yakışır brom kadife ceket baggy pant ne bulursan kombinle keyifli vakitler
1 yildir ama agirlik yaptim, sence tanktop giymek mi daha appeal artirir yoksa oversize fit mi? ve buarada tessekurler

tabii ki oversize tek kötü yanı female gaze e göre giyinirken hemcinslerinin saygısı azalır o kadar erkek arkadaşlarla da arayı iyi tutmak lazım velhasıl kelam chadlite olsan bile

• +1
Reactions: blmtprk
Knk cuval giysende yakısır

• JFL
  • +1
Reactions: kebab and TurkMogger
tabii ki oversize tek kötü yanı female gaze e göre giyinirken hemcinslerinin saygısı azalır o kadar erkek arkadaşlarla da arayı iyi tutmak lazım velhasıl kelam chadlite olsan bile
insallah valla 9-10% bodyfate inince jawline, cheekbone filan daha define olur. Onden suan cunku yuzum angle iyi ama side biraz fat var.

allah için çeşmede karşıma çık ya vallahi senin gibi lollikleri asfalta kafasını sürte sürte sikerim ulan baba

• +1
Reactions: szolliontaraelis and Kurunka
allah için çeşmede karşıma çık ya vallahi senin gibi lollikleri asfalta kafasını sürte sürte sikerim ulan baba
lollikleri? Turkce mi bu anlamadim afedersinde.

ben seni hatirliom lan, su bi kac hafta yada ay onceki turk chad degil misin?
Kîymetini bilmiyor orospu evladi ben fraudmaxx+liftmaxx+framemaxx ile dikkat cekiyorum,bu kiymetini bilmiyor

Kîymetini bilmiyor orospu evladi ben fraudmaxx+liftmaxx+framemaxx ile dikkat cekiyorum,bu kiymetini bilmiyor
Okay i have strong body
174,5 height+liftmaxx (3cm)
Framemaxx( bulk)
I look tall because of my muscle mass
And I do fraudmaxx, I found the password to life
I wear a black shirt and black trousers like Tony Montana to look taller and they say my facial features are masculine, after all, 120iq is not easy

ben seni hatirliom lan, su bi kac hafta yada ay onceki turk chad degil misin?
I'm currently working 2 jobs: 8am-4pm.
trading after 4pm
Type strong mtn-low htn
And I'm buying it on ioimaxx. For some reason, that day, a veiled girl with a boyfriend gave me a job. People say "well done to you" and ask "How can you deal with 2 jobs a day?" I earn 7000₺ for what I do, and 22.5k from corporate work. I constantly strive to improve myself and for some reason I get ioi from girls while doing business.

Users who are viewing this thread

Back