Koliko vas je s Balkana/exyu?

lstar2005

lstar2005

PRAISE THE SUN
Joined
Oct 11, 2023
Posts
482
Reputation
389
Ima li nas?
 
  • Love it
Reactions: hopecel
@aspiringexcel bio si u pravu da ce ovaj forum postati slumsi Pristine jfl
Ja zivim u njemackoj giga je gotovo za mene
kako gotovo ako si tamo?

gotovo je ako si poorcel i zivis na Balkanu
 
  • JFL
Reactions: aspiringexcel
@aspiringexcel bio si u pravu da ce ovaj forum postati slumsi Pristine jfl

kako gotovo ako si tamo?

gotovo je ako si poorcel i zivis na Balkanu
Buraz lik vjv traži posao na baušteli, a i žene u švabiji su većinom lijevičarke. Molim se za nj
 
  • +1
Reactions: ineonx
@aspiringexcel bio si u pravu da ce ovaj forum postati slumsi Pristine jfl

kako gotovo ako si tamo?

gotovo je ako si poorcel i zivis na Balkanu
Otkud si?
 
Subhuman language
 
Greece #1💪💪💪💪📉📉📉📉
 
  • +1
Reactions: hopecel and lstar2005
serbi stoko jedno vi ste na veru zaboravili👐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰
 
  • JFL
  • +1
Reactions: hopecel and lstar2005
Buraz lik vjv traži posao na baušteli, a i žene u švabiji su većinom lijevičarke. Molim se za nj
ima i nasih tamo dosta tkd mozda i nije toliko zajebano a Njemice jesu ljevicarke mada nzm koliko Balkanci dejtuju njih tamo
Otkud si?
iz CG a ti?
Subhuman language
napusi nam se kurcine
Greece #1💪💪💪💪📉📉📉📉
Iam Grek sperm 🏆👌☝️☝️🗣
I am Grik God okay Grik God
serbi stoko jedno vi ste na veru zaboravili👐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰
zamisli incel si i budes nacionalista ili religiozan uopste kys
 
  • JFL
  • +1
Reactions: ottomancel, lstar2005 and aspiringexcel
@aspiringexcel bio si u pravu da ce ovaj forum postati slumsi Pristine jfl

kako gotovo ako si tamo?

gotovo je ako si poorcel i zivis na Balkanu
JA mrzim sve subhuman švabe u zurichu sam jer moji roditelji idu na neki poslovni put pa sad trenutno jedem sa nekim subhumanima u meksickom restoranu
17085451680649058871427016398606

Da se bar zajebavam
 
  • JFL
  • +1
Reactions: hopecel and lstar2005
ima i nasih tamo dosta tkd mozda i nije toliko zajebano a Njemice jesu ljevicarke mada nzm koliko Balkanci dejtuju njih tamo

iz CG a ti?

napusi nam se kurcine


I am Grik God okay Grik God

zamisli incel si i budes nacionalista ili religiozan uopste kys
Hrvatska brate, nije život tako loš ovdje ako si mtn
 
  • +1
Reactions: hopecel
JA mrzim sve subhuman švabe u zurichu sam jer moji roditelji idu na neki poslovni put pa sad trenutno jedem sa nekim subhumanima u meksickom restoranu
View attachment 2759452
Da se bar zajebavam
AHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH koliko cageujem sada bhai ti si najveci lik na ovom forumu IKAD

inace ona likusa sto sam vam slao ima njemacko porijeklo tkd ja volim Svabe jfl ona je tako dobra prema meni SAMO DA NESTO NE ZASEREM KAO UVIJEK
 
  • JFL
Reactions: aspiringexcel
Hrvatska brate, nije život tako loš ovdje ako si mtn
ako si NT onda nije toliko lose ali ako si mentalcel kao ja gotovo je

mada vidjeh da si ti visok tkd msm da si lagan irl no uvijek mozes izgledati bolje ngl faca je jako bitna tbh
 
  • +1
Reactions: lstar2005
nazalost
 
  • JFL
Reactions: hopecel
ako si NT onda nije toliko lose ali ako si mentalcel kao ja gotovo je

mada vidjeh da si ti visok tkd msm da si lagan irl no uvijek mozes izgledati bolje ngl faca je jako bitna tbh
IMG 20240219 WA0032
Screengrab 20240219 221420
Screengrab 20240219 221434
Screengrab 20240219 221443


Ovo mi je basically tinder, koliki bi mi rating dao s obzirom na lokaciju? Imas li neki savjet
 

Attachments

  • screengrab-20240219-221427.jpg
    screengrab-20240219-221427.jpg
    377 KB · Views: 0
  • screengrab-20240219-221420.jpg
    screengrab-20240219-221420.jpg
    318.7 KB · Views: 0
  • screengrab-20240219-221434.jpg
    screengrab-20240219-221434.jpg
    407.4 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: hopecel
View attachment 2760641View attachment 2760642View attachment 2760644View attachment 2760646

Ovo mi je basically tinder, koliki bi mi rating dao s obzirom na lokaciju? Imas li neki savjet
po autist standardima foruma bi bio HTN ali msm da imas Chadlite SMV irl s obzirom na visinu i tijelo

long midface jeste failo ali to ti ne oduzima mnogo od SMV-a ako nemas drugih znacajnijih failoa

ugl posveti se skincare-u i mozda pokusaj poguscati obrve nekim uljem tipa kokosovo ili ricinusovo (ja ga koristim i djeluje ok) i msm da ces se popraviti makar 0.5 PSL
 
  • +1
Reactions: aspiringexcel and lstar2005
po autist standardima foruma bi bio HTN ali msm da imas Chadlite SMV irl s obzirom na visinu i tijelo

long midface jeste failo ali to ti ne oduzima mnogo od SMV-a ako nemas drugih znacajnijih failoa

ugl posveti se skincare-u i mozda pokusaj poguscati obrve nekim uljem tipa kokosovo ili ricinusovo (ja ga koristim i djeluje ok) i msm da ces se popraviti makar 0.5 PSL
Hvala na savjetima brate, upravo sam naručen kod dermatologa a za facial hair i obrve cu vjv minoksidil nekako msm da bi mi stajao stubble
 
  • +1
Reactions: hopecel and aspiringexcel
po autist standardima foruma bi bio HTN ali msm da imas Chadlite SMV irl s obzirom na visinu i tijelo

long midface jeste failo ali to ti ne oduzima mnogo od SMV-a ako nemas drugih znacajnijih failoa

ugl posveti se skincare-u i mozda pokusaj poguscati obrve nekim uljem tipa kokosovo ili ricinusovo (ja ga koristim i djeluje ok) i msm da ces se popraviti makar 0.5 PSL
Usput baziran hamza watcher
 
  • JFL
Reactions: hopecel and aspiringexcel
View attachment 2760641View attachment 2760642View attachment 2760644View attachment 2760646

Ovo mi je basically tinder, koliki bi mi rating dao s obzirom na lokaciju? Imas li neki savjet
Dalite mrtvi dabogda te plenkovic strpo u vojsku i da te tamo obriju da budes baldcel i looksminaju shit hranom.

Jebote ovaj cigan je chadlite pa sta ti tu radis
po autist standardima foruma bi bio HTN ali msm da imas Chadlite SMV irl s obzirom na visinu i tijelo

long midface jeste failo ali to ti ne oduzima mnogo od SMV-a ako nemas drugih znacajnijih failoa

ugl posveti se skincare-u i mozda pokusaj poguscati obrve nekim uljem tipa kokosovo ili ricinusovo (ja ga koristim i djeluje ok) i msm da ces se popraviti makar 0.5 PSL
Sta bi sve dao da izgledam ko on
 
  • JFL
  • So Sad
Reactions: hopecel and lstar2005
Hvala na savjetima brate, upravo sam naručen kod dermatologa a za facial hair i obrve cu vjv minoksidil nekako msm da bi mi stajao stubble
mozda probaj stubble pa vidi kako ti stoji ali moj savjet ti je da ne forsiras previse bradu makar ne jos za par godina jer sto izgledas starije to ces imati vise appeala za starije cure a manje za mladje mada zavisi kakve cure zelis ugl kad imas decent jawline neka posebna brada ti ne treba
Usput baziran hamza watcher
ADONISSSSS 💪💪💪💪💪
Dalite mrtvi dabogda te plenkovic strpo u vojsku i da te tamo obriju da budes baldcel i looksminaju shit hranom.

Jebote ovaj cigan je chadlite pa sta ti tu radis

Sta bi sve dao da izgledam ko on
gotovo je ako nisi 6'7 statusmaxxed Gigachad u 2024

neironicno znam likuse kojima je i 190 malo jfl heightflation je brutalan bro ove likuse od po 180 bi prije bile sa nekim preko 2m nego sa njim isto ko sto likuse od 170 bi prije bile sa njim nego sa mnom itd

jeste da nas OP moguje ali standardi su sve visi posebno za visinu mada msm da OP moze lagano naci curu bilo za ONS bilo za LTR

btw zaboravih ti reci @lstar2005 da ces na Tinderu tesko naci HQ curu za LTR mada to valjda i sam znas
ako trazis curu za duze staze najbolje ti je irl ako imas socijalni krug ili preko insta iskreno dosta cura su pristojne sa zakljucanim profilima i 200-300 followera HOCU RECI IMA DECENT CURA CAK I NA INSTA iako je hipergamija sve gora i gora
 
  • +1
Reactions: aspiringexcel
mozda probaj stubble pa vidi kako ti stoji ali moj savjet ti je da ne forsiras previse bradu makar ne jos za par godina jer sto izgledas starije to ces imati vise appeala za starije cure a manje za mladje mada zavisi kakve cure zelis ugl kad imas decent jawline neka posebna brada ti ne treba

ADONISSSSS 💪💪💪💪💪

gotovo je ako nisi 6'7 statusmaxxed Gigachad u 2024

neironicno znam likuse kojima je i 190 malo jfl heightflation je brutalan bro ove likuse od po 180 bi prije bile sa nekim preko 2m nego sa njim isto ko sto likuse od 170 bi prije bile sa njim nego sa mnom itd

jeste da nas OP moguje ali standardi su sve visi posebno za visinu mada msm da OP moze lagano naci curu bilo za ONS bilo za LTR

btw zaboravih ti reci @lstar2005 da ces na Tinderu tesko naci HQ curu za LTR mada to valjda i sam znas
ako trazis curu za duze staze najbolje ti je irl ako imas socijalni krug ili preko insta iskreno dosta cura su pristojne sa zakljucanim profilima i 200-300 followera HOCU RECI IMA DECENT CURA CAK I NA INSTA iako je hipergamija sve gora i gora
Realno buraz msm da se i chadlite mora potruditi danas, hoeflation je stvarna


Nedavno sam odustao od LTR, trazim nes kratko rn
 
  • JFL
  • +1
Reactions: aspiringexcel and hopecel

Similar threads

Sprinkles
Replies
8
Views
96
IvanTheSpaceBiker
IvanTheSpaceBiker
4lt.Real
Replies
8
Views
234
jordanmiller159
jordanmiller159
letsgetout
Replies
3
Views
28
northern mogger
northern mogger
WanderingBurro
Replies
2
Views
111
WanderingBurro
WanderingBurro

Users who are viewing this thread

Back
Top