Looksmax TR Dayanışma

Kurunka

Kurunka

Iron
Looksmax konusunda herkes bildiklerini yazsın en azından tr kısmında adam akıllı bir kaynak olur ben başlıyorum.

— İlk olarak ben çok değinilmeyen bilgilerle başlıcam. Çoğu çene geriliği olan arkadaşlar sorununun bimax ile çözüleceğini sanıyor bende öyleydim tâki bunun için ortodontiste gidene kadar. Benim kapanışta sorunum yoktu fakat çenem baya gerideydi doktor bana sorunum olmadığını çenemin de geride olmadığını söyledi fakat gayette bir gerilik vardı tomogrofi mi ne sikimde o görüntüyü de gösterdi postürle alakalı olabilir dedi fizik tedaviye yönlendirdi. Kifozum ve boyun düzleşmem olduğunu öğrendim.(zaten biliyordum ama kanıtlanmış oldu) Fizik tedavi doktoru da çene rahatsızlıklarının postürle alakası olabileceğini söyledi ve o an aydınlanma yaşadım. Reddit olsun farklı doktorların kendi hastalarını yayımladığı siteler de olsun gerçekten de postürünü düzelten kişilerin yan profilinde iyileşme ve çenesinin daha belirgin olduğunu fark ettim. Şu anda postürüm üzerine çalışıyorum eğer gerçekten işe yararsa kanıtlarıyla birlikte bir konu açmayı düşünüyorum.

— Bağırsak florası bozukluğu: Bu hastalık bağırsaktaki bir yapısal bozukluk ve biotin oluşumunu engelliyor buda ciltte ve saçta olumsuz etkiler yaratıyor. Ruhsal hastalıklara da sebep olduğu belirtiliyor. Bunu anlatmanın en kolay yolu dilinizdeki beyaz tabaka ve pis koku eğer sindirim boşaltım problemleriniz de varsa bir doktora görünün derim.

SİZDE BİR ŞEYLER EKLERSENİZ SEVİNİRİM EN AZINDAN ŞU AMK SİTESİNDEKİ ADAM AKILLI BİLGİLERİ TOPLAYALIM

Kaşlar için Minoxidil (bir şişesi 6 ay gidiyor ve sonuçlar 1-2 sene kullandiktan sonra kalıcı fiyatı 420 TL civarında eczanelerde)

Anti Aging için Tretinoin (eczanelerde reçetesiz ve 130 TL civarında) + her gün güneş kremi kullanmayı unutmayın çoğu kişi olduğundan çok daha genç gosterdigini söylüyor ama biraz sabırlı olmak gerek etkileri görmek için 6-12 ay civarı

Gymmaxxing için bulabiliyorsunuz RAD140 bulun çok etkili

Boy uzaması için Aromasin eğer plaklar kapalı değilse

Instagram maxxing laid almanın çok etkili bir yolu 300 takipçin var iken aldığın cevaplar ve 10.000 takipçin varken aldığın cevaplar çok farklı

NT ve social circle maxxing eğer mtn+ civarıysan çok etkili

Boyun kaç olursa olsun boy uzatan ayakkabı al genelde 5-6 cm ideal

Kıvırcık veya uzun saçlar iyi bir halo eğer yakisiyorsa yap

Dövme iyi bir smv artırıcı

• +1
Reactions: Detective, 2025 chad candidate and Angaracel
Kaşlar için Minoxidil (bir şişesi 6 ay gidiyor ve sonuçlar 1-2 sene kullandiktan sonra kalıcı fiyatı 420 TL civarında eczanelerde)

Minox yüzde kullanınca collagen düşürmüyor mu yav öyle diyolardı ilk defa gördüm kaş için tavsiye eden, bir de olmayan yerlerde çıkartıyor mu yoksa sıklığı mı arttırıyor?

Looksmax konusunda herkes bildiklerini yazsın en azından tr kısmında adam akıllı bir kaynak olur ben başlıyorum.

— İlk olarak ben çok değinilmeyen bilgilerle başlıcam. Çoğu çene geriliği olan arkadaşlar sorununun bimax ile çözüleceğini sanıyor bende öyleydim tâki bunun için ortodontiste gidene kadar. Benim kapanışta sorunum yoktu fakat çenem baya gerideydi doktor bana sorunum olmadığını çenemin de geride olmadığını söyledi fakat gayette bir gerilik vardı tomogrofi mi ne sikimde o görüntüyü de gösterdi postürle alakalı olabilir dedi fizik tedaviye yönlendirdi. Kifozum ve boyun düzleşmem olduğunu öğrendim.(zaten biliyordum ama kanıtlanmış oldu) Fizik tedavi doktoru da çene rahatsızlıklarının postürle alakası olabileceğini söyledi ve o an aydınlanma yaşadım. Reddit olsun farklı doktorların kendi hastalarını yayımladığı siteler de olsun gerçekten de postürünü düzelten kişilerin yan profilinde iyileşme ve çenesinin daha belirgin olduğunu fark ettim. Şu anda postürüm üzerine çalışıyorum eğer gerçekten işe yararsa kanıtlarıyla birlikte bir konu açmayı düşünüyorum.

— Bağırsak florası bozukluğu: Bu hastalık bağırsaktaki bir yapısal bozukluk ve biotin oluşumunu engelliyor buda ciltte ve saçta olumsuz etkiler yaratıyor. Ruhsal hastalıklara da sebep olduğu belirtiliyor. Bunu anlatmanın en kolay yolu dilinizdeki beyaz tabaka ve pis koku eğer sindirim boşaltım problemleriniz de varsa bir doktora görünün derim.

SİZDE BİR ŞEYLER EKLERSENİZ SEVİNİRİM EN AZINDAN ŞU AMK SİTESİNDEKİ ADAM AKILLI BİLGİLERİ TOPLAYALIM
ikiside bende var brutal

Minox yüzde kullanınca collagen düşürmüyor mu yav öyle diyolardı ilk defa gördüm kaş için tavsiye eden, bir de olmayan yerlerde çıkartıyor mu yoksa sıklığı mı arttırıyor?
sadece saçta kulansan yine yüzde collagen düşürür fark etmiyor

• +1
Reactions: StuntmanMike
Kalinlastiriyor ve siyahlastiriyor

doktorlara güvenmeyin bu konularda. foruma atın yandan profilinizi doğru cevabı verir forumdakiler.

• JFL
Reactions: Xavier and Kurunka
kaldırdım aga
ironik koymuştum yeni trend olduğu için
o trendi yapanlar beyazdır zaten aq gelmeyin böyle şeylere. beyaz değilse de diğer avel etnikler gibi atlamayın.

• +1
Reactions: Atsiz
o trendi yapanlar beyazdır zaten aq gelmeyin böyle şeylere. beyaz değilse de diğer avel etnikler gibi atlamayın.
biri dedi ki neo nazi larpı yaparsak belki siteye yeni kayıt olanlar azalır ondan sonra çıktı bu olay komikti

• Ugh..
Reactions: Atsiz
biri dedi ki neo nazi larpı yaparsak belki siteye yeni kayıt olanlar azalır ondan sonra çıktı bu olay komikti
her hıyarı olana tuzla koşmayın be kardeşim

• Hmm...
Reactions: Abhorrence
fbi işi falan da olabilir atlamayın böyle işlere.

• Hmm...
oha amq o nasıl olacak
düşük ihtimal ama mesela fbi bu foruma üye olan bazı amerikan vatandaşlarını gözetlemek için izin alması gerekiyordur. gider bir hesapla foruma kayıt olur nazi bayrağı trendi başlatır. nazi bayrağı paylaşmak/profile koymak da fbi'ın red flag listesinde falandır, izlemek için tertemiz izinler çıkarırlar mahkemeden.

biz türkiye vatandaşıyız bize bir şey olmaz tabi ama yine de şaka da olsa bilmeden istemeden neonazilere hizmet etmeyin.

• +1
biz türkiye vatandaşıyız bize bir şey olmaz tabi ama yine de şaka da olsa bilmeden istemeden neonazilere hizmet etmeyin.
yok yav ben bunu başlatan kişiyi biliyom tamamen taşşağına yapılan bir şeydi

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
doktorlara güvenmeyin bu konularda. foruma atın yandan profilinizi doğru cevabı verir forumdakiler.
söylediğin yanlış gibi geliyor ama doğruluk payı var çok komik bir durum kendi araştırmalarım da var bu görüşü destekleyen nitelikte o yüzden eminim

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
amk yine konu dağılmış

ikiside bende var brutal
kanka bence looksmine sebep olan hastalıkların tüm sebebi hareketsizlik amk bu forumu yeni buldum ama %80 i asosyal pcden kalkmayan insanlar bende geçen seneye kadar öyleydim şu an bir şeyleri değiştirmeye çalışıyorum buradaki insanların sorunları ve sebepleri ortak sayılır zaten

• +1
Reactions: Deleted member 21931 and Abhorrence

Anti Aging için Tretinoin (eczanelerde reçetesiz ve 130 TL civarında) + her gün güneş kremi kullanmayı unutmayın çoğu kişi olduğundan çok daha genç gosterdigini söylüyor ama biraz sabırlı olmak gerek etkileri görmek için 6-12 ay civarı

Gymmaxxing için bulabiliyorsunuz RAD140 bulun çok etkili

Boy uzaması için Aromasin eğer plaklar kapalı değilse

Instagram maxxing laid almanın çok etkili bir yolu 300 takipçin var iken aldığın cevaplar ve 10.000 takipçin varken aldığın cevaplar çok farklı

NT ve social circle maxxing eğer mtn+ civarıysan çok etkili

Boyun kaç olursa olsun boy uzatan ayakkabı al genelde 5-6 cm ideal

Kıvırcık veya uzun saçlar iyi bir halo eğer yakisiyorsa yap

Dövme iyi bir smv artırıcı
17 yaşında nw2 yim geri dönüşü olabilir mi sence d vitamin düşüktü baya şu anda referans olarak normal b12 de sınırda gibi

17 yaşında nw2 yim geri dönüşü olabilir mi sence d vitamin düşüktü baya şu anda referans olarak normal b12 de sınırda gibi
Tam bilemiyorum genetiğe çok bağlı bu işler

kanka bence looksmine sebep olan hastalıkların tüm sebebi hareketsizlik amk bu forumu yeni buldum ama %80 i asosyal pcden kalkmayan insanlar bende geçen seneye kadar öyleydim şu an bir şeyleri değiştirmeye çalışıyorum buradaki insanların sorunları ve sebepleri ortak sayılır zaten
Haklısın sosyal olmak ve çevrenin olması çok önemli çoğu kişi bu sayede kız buluyor sevisiyor falan

asimetri brutal aga çocuğunuz olursa tek taraflı çiğnetip, tek taraflı yatırmayın hayatı kayar sonra. Asimetriniz varsa benim gibi büyük ihtimal bir tarafınız daha çok gelişmiştir ve ramusunuz farklıdır herhangi bir estetik var mı bilmiyorum fakat 18 e girince çene ve yüz cerrahına gidip konuşucam. Sol ramusum sağ tarafdan baya baya farklı arada çok fark var.

Bu arada bu asimetri için tanıdık bir dişçiye gittim dişlik verdi masseter botoks yaptı 1 sene önce oldu tabii bu olay ve kadına looksmax sitesini keşfetmememe rağmen 10 kere sordum aq kemikten kaynaklanıyor olabilir mi diye. Kadın hayır imkanı yok mandibula kemiği sabittir sadece kasın gelişmiş dedi ve botoksu çaktı fakat asimetri tamamen kemiğimde. Şu an kadına arkasından sövüyorum fakat ne fayda.

boyun düzleşmesi olduğunu nasıl anları mbenim ensemde de kemik var bi tuhaf duruyo

boyun düzleşmesi olduğunu nasıl anları mbenim ensemde de kemik var bi tuhaf duruyo
yandan fotoğrafını çek boynun öne doğruysa vardır büyük ihtimalle forward head posture yaz resimleri çıkar zaten

yandan fotoğrafını çek boynun öne doğruysa vardır büyük ihtimalle forward head posture yaz resimleri çıkar zaten
ensende kemik var mı senin belirgin şekilde

Finasteride başla. Ben 1,5'da durdurdum.

Vitaminle alakası yok; kelleşmeye DHT sebep olur.

Microneedle'in tersine etki yaptığıyla ilgili araştırmalar okudum.

Minoxidil'i direk uygulayın kafatasınızda yada suratınızda delik açmanıza gerek yok.

Microneedle'in tersine etki yaptığıyla ilgili araştırmalar okudum.

Minoxidil'i direk uygulayın kafatasınızda yada suratınızda delik açmanıza gerek yok.
Onu kapanan sivilce çukurlarına ve izlerine söyle Klasik globohomo gatekeeping araştırmaları Onlara sorarsan mewing ve PE de işe yaramaz
Sadece birkaç kullanımda kaşları baya gürleştirdi Kürt kaşlıysan yapma