Looksmaxxing Türkiye Sunucusu

A

ascended123

Iron
tamamen yardımlaşma amaçlı kavgasız türklere özel ilk looksmaxxing sunucusu gelenler tecrübelerini aktarsın herkes faydalansın ben 3 yıldır forumda lurkluyorum edindiğim tüm bilgileri burda paylaşacağım kavga gürültü yok, tiktoktan bp keşfeden veletler gelmesin

godzilla sen misin lan yarram

• JFL
  • Hmm...
Reactions: Central Dogma, szolliontaraelis, StuntmanMike and 3 others
  • +1
Reactions: StuntmanMike, 2025 chad candidate and Atsiz
  • JFL
  • +1
Reactions: StuntmanMike, 2025 chad candidate and Atsiz
  • +1
  • Love it
Reactions: Detective and InSplit
Yine de bir çok gerçeği yüzümüze vuruyor site hakkını yememek lazım.
Kral önceden ne bileyim para kazaniyordum social circle kasiyordum lisede falan tipimi beğenen kızlar oluyordu,ticaretle ugrasip,d*yilari kandırıp gırla para götürüyordum şimdi oda yok,öyle surunup gidiyoruz işte,bazı soytarılar var çevremde tip yok Frame yok çaba yok hala gelişmeyi bekliyorlar,cidden bu ülkenin yarısının RP, BP den haberi yok.Cevremde bluepilled orospu çocuklarından da sıkıldım,bi sik bildikleri yok

• +1
Reactions: Atsiz
Kral önceden ne bileyim para kazaniyordum social circle kasiyordum lisede falan tipimi beğenen kızlar oluyordu,ticaretle ugrasip,d*yilari kandırıp gırla para götürüyordum şimdi oda yok,öyle surunup gidiyoruz işte,bazı soytarılar var çevremde tip yok Frame yok çaba yok hala gelişmeyi bekliyorlar,cidden bu ülkenin yarısının RP, BP den haberi yok.Cevremde bluepilled orospu çocuklarından da sıkıldım,bi sik bildikleri yok
şöyle söyleyeyim zaten ihtiyacın yok looksmaxxed yapan insanlara real hayatında.

Mavi pillilere göre de şanslısın iyi bir bilgi havuzuna sahipsin

şöyle söyleyeyim zaten ihtiyacın yok looksmaxxed yapan insanlara real hayatında.

Kral valla varya ağzım laf yapınca,biraz da social circle kasinca insanların bakış açısı değişti,zaten 4 sene kolejde okudum.sitede yaşadım,iyiki orada biraz cope var,ayrıca yüksek zeka teşhisi konulmuştu ileride tipimi duzeltirsem moneymaxxed yaparsam belki şansım olabilir

Mavi pillilere göre de şanslısın iyi bir bilgi havuzuna sahipsi

O mavi pilli orospu evlatlarida zaten elbet bir gün karşıma biri çıkar modunda duruyo nah çıkar sana,ulkede belki bluepill takılıp redpill takilip ne olduğunu bilmeyen insan çok,rekabet var burası amenna ama moneymaxx,statusmaxx da etkili ayrıca looksmax genelde moneymaxx,statusmaxx rp mentalitesinde ama incel boktan herifler tüm şeylerini tip boy da sanıyorlar,bence rp ve BP harmanlamak lazım,sapyoseksuel insan da görmedim hiç hayatımda şöyle bir gercek de varki gozlemlerime göre yarı cevremin tanidiklarimin çoğu simp,benden kısa kuzenim var ama adam social circle,instragmammaxixing la yapiyor birseyler,baska kuzenimde öyle herif benden kısa ama devamli ortamlarda,kısacası ya kekomaxxing olacan yada tipin ortalamaustu olacak

• +1
Reactions: Atsiz
beyler sunucuya girin turkler olarak yardimlasalim ben godzilla degilim

Yine de bir çok gerçeği yüzümüze vuruyor site hakkını yememek lazım.
Otistik kayniyor ama cok zeki insanlarda var.

Durumun boktanligini kabullenip kendimizi gelistirebiliyoruz ve inanilmaz eglenceli ortam ingilizceniz varsa, daha ne aq

• +1
Reactions: Shade91 and Atsiz
Kral valla varya ağzım laf yapınca,biraz da social circle kasinca insanların bakış açısı değişti,zaten 4 sene kolejde okudum.sitede yaşadım,iyiki orada biraz cope var,ayrıca yüksek zeka teşhisi konulmuştu ileride tipimi duzeltirsem moneymaxxed yaparsam belki şansım olabilir
Moneymaxxed kismi cope bence kankam, tipini begenen kizlar olmus demekki kotu degilsin. Daha da duzelt piyasaya cik moneymaxxida iliskideyken yaparsin daha saglikli olur

30 yasindan oncesi icin evlilikmaxx yapmayacaksan paranin cok yeri oldugunu dusunmuyorum(fakir olmadikca tabi)

Otistik kayniyor ama cok zeki insanlarda var.

Durumun boktanligini kabullenip kendimizi gelistirebiliyoruz ve inanilmaz eglenceli ortam ingilizceniz varsa, daha ne aq
Kral ingilizce bu dönemde heryere şart,okuduğum kolejde kendimi geliştirmiştirmistim dil olarak gerçi devlet okullarında boktan ama her konuda kendini geliştirmen şart moneymaxxed,statusmaxxed de baya etkili

• +1
Reactions: InSplit
Moneymaxxed kismi cope bence kankam, tipini begenen kizlar olmus demekki kotu degilsin. Daha da duzelt piyasaya cik moneymaxxida iliskideyken yaparsin daha saglikli olur

30 yasindan oncesi icin evlilikmaxx yapmayacaksan paranin cok yeri oldugunu dusunmuyorum(fakir olmadikca tabi)
Kral yalan söylemiyorum inan ki benden uzun kız bile tipimi sormuştu yalanciyi siksinler ki lisede kizlarin telefon numarası alıp sosyallesiyodum ama geçmiş geçmişte kaldı işte moneymaxxi çok önemsiyorum çünkü parami da biriktirip altın dolar aliyordum burdaki dovizciler kuyumcular bile tanimisti puhahsh benim için tek hayal moneymaxx;çok seviyorum amına kodumun mangirini

• Love it
Reactions: InSplit
Kral yalan söylemiyorum inan ki benden uzun kız bile tipimi sormuştu yalanciyi siksinler ki lisede kizlarin telefon numarası alıp sosyallesiyodum ama geçmiş geçmişte kaldı işte moneymaxxi çok önemsiyorum çünkü parami da biriktirip altın dolar aliyordum burdaki dovizciler kuyumcular bile tanimisti puhahsh benim için tek hayal moneymaxx;çok seviyorum amına kodumun mangirini
amk madem tipin iyi nasıl buldun bu siteyi ve ne yarrama bu triplere giriyon. yazdığın yazıların yarısı tipim iyi, tipime iyi diyorlar idare eder tipim tarzında.

• +1
Reactions: gietol
link bozulmuş tekrar atın

brutal turkish incels

• JFL
Reactions: Detective
tamamen yardımlaşma amaçlı kavgasız türklere özel ilk looksmaxxing sunucusu gelenler tecrübelerini aktarsın herkes faydalansın ben 3 yıldır forumda lurkluyorum edindiğim tüm bilgileri burda paylaşacağım kavga gürültü yok, tiktoktan bp keşfeden veletler gelmesin

Linki snırsız yapmamışsın çalışmıyor.

Users who are viewing this thread

Back