Surgerymaxxing

there_is_a_hope

there_is_a_hope

Iron
Aranızda estetik ameliyat olan veya olmayı düşünen var mı ? Ülkede hardlookmaxing yapan tıırık görmedim şuana kadar.Ben 1'i revizyon olmak üzere 2 adet burun ameliyatı oldum şimdi de çene ameliyatı için para biriktiriyorum.Ameliyat olan ya da gerçekten olmayı düşünen buna yönelik araştırma yapan var mı ? Malesef ülkedeki estetik ameliyatlar oldukça başarısız kanımca genoplasti yapan doktor bile yok.Yurtdısında tedavi görmek için 100k dolar olması lazım aşagı yukarı dolayısıyla bu bok çukuru 5.dünya ülkesinde bir şekilde tipimi düzeltmem gerekiyor.Götünüze argan yağı sürmek ya da ne bileyim ayak tırnaklarınızı düzenli olarak kesmek sizi ascend yapmaz bilginiz olsun postları okudum da yarak kürek boş şeyler paylaşmıssınız..Adam gibi lookmax yapanlar veya yapacaklar ulaşsın.

• +1
Reactions: SocietyIsSolipsistic
Basit ameliyatlar dışında bi sikim yapılmaz bence güvenip jaw surgery vs yaptırmak çok zor. Saç, burun, kulak, dolgu vs yaptırılır ama. Bu arada jaw surgery + genio falan yapan doktorlar var ama estetik odaklı yapmıyolar sıkıntı orda.

knk forumda @RealSurgerymax diye bir eleman var danışmanlık yapıyor bir tane brezilyalı hastası trde oldu ameliyatlarını onla konuş.

eleman yanılmıyorsam bimax oldu bir de implant taktırdı, supra jaw chin falan. daha yeni oldu zaten bir kaç hafta geçmedi.

knk forumda @RealSurgerymax diye bir eleman var danışmanlık yapıyor bir tane brezilyalı hastası trde oldu ameliyatlarını onla konuş.

eleman yanılmıyorsam bimax oldu bir de implant taktırdı, supra jaw chin falan. daha yeni oldu zaten bir kaç hafta geçmedi.
Az önce gördüm bahsettiğin arkadaşı aşagı yukarı 25k dolar tutmuş treatment ,değişim de en fazla 1 puan.Amk 25k dolarım olsa barcelonaya giderim.Videoya bir baksana from sub5 to chadlite easy.

Şubat ayında tırrık doktorun birine sormuştum sadece çene ucu imlantı 37k Tl falandı su anın parasıyla 60k falan gayet ucuz ama bok gibi olucağından korkuyorum adam gibi before after bile yok böyle ülkeyi s.keyim ya

Az önce gördüm bahsettiğin arkadaşı aşagı yukarı 25k dolar tutmuş treatment ,değişim de en fazla 1 puan.Amk 25k dolarım olsa barcelonaya giderim.Videoya bir baksana from sub5 to chadlite easy.

Şubat ayında tırrık doktorun birine sormuştum sadece çene ucu imlantı 37k Tl falandı su anın parasıyla 60k falan gayet ucuz ama bok gibi olucağından korkuyorum adam gibi before after bile yok böyle ülkeyi s.keyim ya

Knk 25knın içinde dediğim implantlar da var. Bimaxla beraber implantı avrupada yapaman o fiyata

Bir de short face syndrome yoksa sadece bimaxtan attığın eleman gibi bir ascension bekleme ön profil için

• +1
Reactions: there_is_a_hope
Knk 25knın içinde dediğim implantlarda var. Bimaxla beraber implantı avrupada yapaman o fiyata

Bir de short face syndrome yoksa sadece bimaxtan attığın eleman gibi bir ascension bekleme ön profil için
knk aynı attıgım eleman gibi çene yapım ne yapmam lazım rope haricinde

Bimax veya/ve implant
cevaplar için eyw bu arada attıgım videodaki klinik ile görüştüm 15k dolar ile 40k dolar arası ortodonti+bimax tedavileri yani yurtdısında da 25k dolar civarı treatmentlar var ispanyada klinik ama

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
cevaplar için eyw bu arada attıgım videodaki klinik ile görüştüm 15k dolar ile 40k dolar arası ortodonti+bimax tedavileri yani yurtdısında da 25k dolar civarı treatmentlar var ispanyada klinik ama
Bu ispanyadaki alfaro genelde 30dan aşağı bırakmıyor diye biliyorum

Ne kadar recessed olduğuna bağlı ama çok değilse ona gidilmez bence.

Hem baya hastasını botchlamışlığı da var estetik olarak

Vay amk ne paralar dönüyor bende 15-20 bin dolar olsa diret yurtdışına çıkarım kaçak vb bir şekilde