[Teori] Bir yerden sonra tipin önemi yok, tip ne kadar iyiyse tip o kadar önemsiz, boy da önemli olmaya başlıyor.

Xavier

Xavier

👁👄👁
Bir düşünün derim. Biliyorum forum halkı hep 8/10 175 bir erkeğin 190 5/10 bir erkeği yendiğini söylüyor fakat bence durum tam tersi. Neden mi? Kızlar tipinizi o kadar önemsemiyor. Instagram'da bir çocuğa göz kapakları çok büyük dedim diye bir kız da göz kapaklarından bana ne bu önemli bir şey değil diye cevap verdi. Kısacası sizin kadar takmıyor kızlar tipinizi.

• JFL
  • +1
Reactions: chadmanlet04, AlainDelonFan, Deleted member 22918 and 1 other person
Şöyle izah edeyim.Türk kızlarının beğeni standartları çok yüksek olduğu için eşik seviyeleri de çok yüksek.9/10 bir erkeği tipsiz bulabilir yani tip görecelidir ama boy değil.
Uzun boylu kişi uzundur fakat tip değişkenlik gösterir özellikle bu bir türk kızıysa.
150 endonezyalıya göt satan kızlar da var.
O yüzden tr de tip copedur.Yakışıklı olacaksan toplumun %90nından iyi olman lazım veya uzun olacaksan 1.90+olman lazım ki prim yapabil.
Uzun boy>tip en azından tr de böyle tabi

• Hmm...
  • +1
Reactions: Detective and Xavier
Bir düşünün derim. Biliyorum forum halkı hep 8/10 175 bir erkeğin 190 5/10 bir erkeği yendiğini söylüyor fakat bence durum tam tersi. Neden mi? Kızlar tipinizi o kadar önemsemiyor. Instagram'da bir çocuğa göz kapakları çok büyük dedim diye bir kız da göz kapaklarından bana ne bu önemli bir şey değil diye cevap verdi. Kısacası sizin kadar takmıyor kızlar tipinizi.
yav yine göt deliğiniden teoriler uydurmaya başladın mk. tip her şey kardeşim, eğer tipin iyiyse sonra geçer bir de boyuna bakarlar, boyun da uzunsa allahsın zaten. kız bizim gibi aşırı araştırmadığı için göz kapağının büyüklüğünün güzelliğe bir etkisi olup olmadığını bilmiyordur, ki bir noktaya kadar UEE cope ve renkli badem gözlere hafif UEE çok yakışıyor. kızlar asıl boya pek önem vermez, boy kız tavlamak için olan bir şey değil, erkek moglamak için olan bir şeydir. son yıllarda babası cüce olup da uzun boylu erkek arayan bazı kara çingen çirkin kızlar bunu ana akıma öyle bir kazıdı ki herkes boy diye geziyor, ama kızların kahir ekseriyetinin asıl baktığı şey yüz ve genel olarak tüm vücudun estetik uyumu.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate and Xavier
tabi ki 175den kısaysan çok büyük bir negatif etki verecektir sosyal hayatına. ama 190ın yanında duran 175 erkeğin aslında sadece erkeksi duygular olarak kötü hissedeceğini düşünüyorum ben. son zamanda ki boy trendi geçtikten sonra kızların bakış açısı olarak hatta bu kadar ileri gideyim 190ın bir artısı bile yok diye düşünüyorum

• +1
Reactions: Xavier
yani şu an kızlar sosyal medaya da filan tanışırken direkt boy soruyor ya, ben onun kendini koruyabilecek bir erkek falan filan zırvalıklarından olduğunu düşünmüyorum, günümüzde kadınların kendini koruyacak erkeğe ihtiyacı yok. onun nedeni şu an boyun üstünlük belirtisi olduğu algısı. boyun marka değeri var. aynı algı UEE için olsaydı kızlar direkt UEEn var mı diye sorarlardı. got it?

Last edited:
yani şu an kızlar sosyal medaya da filan tanışırken direkt boy soruyor ya, ben onun kendini koruyabilecek bir erkek falan filan zırvalıklarından olduğunu düşünmüyorum, günümüzde kadınların kendini koruyacak erkeğe ihtiyacı yok. onun nedeni şu an boyun üstünlük belirtisi olduğu algısı. boyun marka değeri var. aynı algı UEE için olsaydı kızlar direkt UEEn var mı diye sorarlardı. got it?
Sonuç olarak boyu daha çok önemsemiyorlar mı marka değeri olduğu için?

• +1
Reactions: AlainDelonFan
Sonuç olarak boyu daha çok önemsemiyorlar mı marka değeri olduğu için?
millete benim sevgilim 190 filan demek de hoşlarına gidiyordur tabi ki ama içgüdüsel olarak yüzünün güzelliği daha çok hoşlarına gidiyodur

• Hmm...
Reactions: Xavier
190 boy +2 smv 185 boy +1.5 smv 180 boy +1 smv 175 boy +0 smv 190 üstünün bir getirisi yok 170 altının da bir değeri yok bunlardan yola çıkarak doğru hesapları yaparsanız 190 htn'nin 175 chadi moglayacağını akıl edebilirsiniz

190 boy +2 smv 185 boy +1.5 smv 180 boy +1 smv 175 boy +0 smv 190 üstünün bir getirisi yok 170 altının da bir değeri yok bunlardan yola çıkarak doğru hesapları yaparsanız 190 htn'nin 175 chadi moglayacağını akıl edebilirsiniz
190 mtn 175 chadlite kim moglar kanki merak ettim

İlk kez sana katılıyorum. Adamsın.

• +1
Reactions: sentrix and Xavier
kanka senin postları okumaya üşeniyorum çok boş yapıyorsun sadece başlığına göre cevap vericem dediği. şey 8/10 9/10 için geçerli bunun sebebi birinin 10/10 chad olma olasılığı yok gibi bir şey o yüzden 8/10 190 adam 9/10 180 adamı mogglar bu durumda

• Love it
Reactions: AlainDelonFan
tüm dünyayı topla gene Türkler karar boy takıntılı millet çıkmaz amk

Bu kadar aklını sikiyorsa giy botunu gizli topuklu bak bakalim 180-190 olmak cidden seni slayer yapıyor mu

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Beyler harbiden bu sitede boşa vakit harcıyorsunuz siz. 190 mtn 175 chadlite i mogluyor demek nedir mk? Hangi dünyadansınız siz?

• +1
Reactions: 2025 chad candidate

Users who are viewing this thread

Back