Lituanica

Tai Lung

Tai Lung

2028
Joined
Oct 4, 2023
Posts
7,237
Reputation
7,333
IMG 8803
IMG 8804
 
Reikia pagalbos del sveikatos ar išvaizdos?
 
Ar raumenu
 
nebent del keksiu ir pinigu 🤑🤑🤑
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
Tikrai nevalgai naturaliai ir nedarai ka aajonus sako
 
Būtų aišku
 
Žinai galiu klysti
 
mailiau tu literaliai sveri nepakankamai ir dar turi gyno tai apie kokias dar dietas tu sneki?
😂čia ne gyno kai priaugi riebalu tieisog krutine taip eina pagooglink fit to fat ir pamatysi .Aš dabar auginu svori prieš 4 menesius buvau 55kg dabar 80kg nesenai 82kg mano ugis 193cm .Dietos pagrindas buti storam ,kad apsaugotu organus nuo toxinu bei būtum sveiku daug pliusu.Reiškia nedarai dietos ir nenusimanai kaip viskas veikia.
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
mailiau tu literaliai sveri nepakankamai ir dar turi gyno tai apie kokias dar dietas tu sneki?
Aš dar nepasiekiau sveikatos aukšto lygio tik sakau kaip yra aajonus ir scott primal turi viska ko reikia
 
Galiu parašyti ka snd valgiau
 
Gerai ryte atsikeliu ir iškarto geriu 6-10 kiaušiniu kas 5 minutes.Po to praeina 30min ir geriu salieru sultys 300ml po 40min valgau 300gramu ground beef su lubrikacijos formule po 40 min milkshake po 40min salierai arba vel mesa su lubrikacijos formule po 40 min arba 1 valandos milkshake po 40 min vel milkshake po 1valandos zalia grietinele 300ml po 2val milkshake .

MILKSHAKE
4-6 zali kiausiniai
300ml zalio pieno ir 1 bananas arba puse jo
Lubrikacija 100gramu sviesto 2 kiausiniai citrina pilna sultys tik ir 2 saukstai medaus .Paskaičiuok ant bajerio kiek kaloriju
 
  • JFL
Reactions: redfacccee and Tai Lung
Seip turetu buti taip bet nera galimybiu
 

Attachments

  • 3762301_Bulk_plan.pdf
    61.2 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Gerai ryte atsikeliu ir iškarto geriu 6-10 kiaušiniu kas 5 minutes.Po to praeina 30min ir geriu salieru sultys 300ml po 40min valgau 300gramu ground beef su lubrikacijos formule po 40 min milkshake po 40min salierai arba vel mesa su lubrikacijos formule po 40 min arba 1 valandos milkshake po 40 min vel milkshake po 1valandos zalia grietinele 300ml po 2val milkshake .

MILKSHAKE
4-6 zali kiausiniai
300ml zalio pieno ir 1 bananas arba puse jo
Lubrikacija 100gramu sviesto 2 kiausiniai citrina pilna sultys tik ir 2 saukstai medaus .Paskaičiuok ant bajerio kiek kaloriju
salmonella speed run any%
 
Kas cia juokingo as per menesi 26kg priaugau
 
  • Woah
  • JFL
Reactions: Niksy and Tai Lung
salmonella speed run any%
Nu tai va reiškia nežinai ,o salmonella jau yra pas visus kunuose ji atlieka toxinu šalinimo veiksma bei padeda balansuoti bakterijas reikia pasimokyti kaip valdoma žmonija
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Tiesiog tai veikia
 
vistiek frame'o neturi, turi gyno ir atrodai kaip pokemonas
Todel ,kad aš nesportuoju .Aš tik darau hyperplasia metoda kuris užaugina daugiau lasteliu nei tu gimei ir mano raumenys yra thick .čia visi atrodo taip tik fakina su photo bei labai ryškus yra
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Pirma reikia pasveikti ,o ne raumenys auginti per toxinus dar trauma gausiu
 
Todel ,kad aš nesportuoju .Aš tik darau hyperplasia metoda kuris užaugina daugiau lasteliu nei tu gimei ir mano raumenys yra thick .čia visi atrodo taip tik fakina su photo bei labai ryškus yra
@redfacccee thoughts?
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
vistiek frame'o neturi, turi gyno ir atrodai kaip pokemonas. O skaičius turbut pats sugalvojai.
Koks tolkas auginti sarcoplastmic raumenys kazkada turejau va
Screenshot 20231103 004959 Chrome
 
Screenshot 20231103 012921 Chrome
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Screenshot 20231004 112551 Video Player
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Frame yra tik labai retai darau pecius
 
As tik kojas ir nugara darau
 
Čia gerai yra kai tik sportuoju viena karta per menesi
 
Tipo rezultatai
 
Ka užaugini ta turi nepradingsta miyofibrill hypertorphy
 
Cia irgi panasaus ugio priaugau iki 100kg kazkas tokio tureciau atrodyti
 

Attachments

  • Screenshot_20231001-023139_YouTube.jpg
    Screenshot_20231001-023139_YouTube.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Ne išvaizduoje esme del sveikatos paskui darai lookmaxx or t.t. paziurek per instagram rawfatgod jis chadlite bet priaugo belekiek svorio su šita mityba dabar normie tapo bet dabar vel cutina atrodys dar geriau nei buvo darbas sunkus kas 4 metus gali genetika atsinaujinti tai 8metai ,kad pakeltum smv čia kitas lygis long term čia visam gyvenimui kol darysi
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Agepill net negalios
 
Ne išvaizduoje esme del sveikatos paskui darai lookmaxx or t.t. paziurek per instagram rawfatgod jis chadlite bet priaugo belekiek svorio su šita mityba dabar normie tapo bet dabar vel cutina atrodys dar geriau nei buvo darbas sunkus kas 4 metus gali genetika atsinaujinti tai 8metai ,kad pakeltum smv čia kitas lygis long term čia visam gyvenimui kol darysi
neberasyk nieko po mano postais
 
  • JFL
  • +1
Reactions: redfacccee and Rawprimalooks
Todel ,kad aš nesportuoju .Aš tik darau hyperplasia metoda kuris užaugina daugiau lasteliu nei tu gimei ir mano raumenys yra thick .čia visi atrodo taip tik fakina su photo bei labai ryškus yra
ar tu žinai kad hyperplasia neirodyta/neegzistuoja? geriau sportuok kaip normalus bahuras. google PPL split
Ne išvaizduoje esme del sveikatos paskui darai lookmaxx or t.t. paziurek per instagram rawfatgod jis chadlite bet priaugo belekiek svorio su šita mityba dabar normie tapo bet dabar vel cutina atrodys dar geriau nei buvo darbas sunkus kas 4 metus gali genetika atsinaujinti tai 8metai ,kad pakeltum smv čia kitas lygis long term čia visam gyvenimui kol darysi
ir ka tu cia rašai apie "kas 4 metus gali genetika atsinaujinti" ar tu kažkoks indijos kosmonautas? blyat biškeli nesamones rašai.
 
  • +1
Reactions: Tai Lung
ar tu žinai kad hyperplasia neirodyta/neegzistuoja? geriau sportuok kaip normalus bahuras. google PPL split

ir ka tu cia rašai apie "kas 4 metus gali genetika atsinaujinti" ar tu kažkoks indijos kosmonautas? blyat biškeli nesamones rašai.
Jis arba trolina arba žiauriai nenormalus. Bet greičiausia trolina, 26kg per menesi mat priaugo jis
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
Jis arba trolina arba žiauriai nenormalus. Bet greičiausia trolina, 26kg per menesi mat priaugo jis
"ground beef su lubrikacijos formule" apsimyšiu
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
sunkiu narkotiku pasekmes
krc štai kodėl savižudybių lygis lietuvoje toks didelis ir iq mažas. parents decided to turn him into an experiment, to see how much brain damage they could give him. :lul::lul: caging at the pics he sent, absolutely zero muscle accumulated and he's talking about the "hyperplasia method" which doesn't even exist, newbie gains at best from just stepping into the gym.
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
krc štai kodėl savižudybių lygis lietuvoje toks didelis ir iq mažas. parents decided to turn him into an experiment, to see how much brain damage they could give him. :lul::lul: caging at the pics he sent, absolutely zero muscle accumulated and he's talking about the "hyperplasia method" which doesn't even exist, newbie gains at best from just stepping into the gym.
Pažiurek jo insta, 2 metus ale sportuoja, keistas ciuvas bbd
 
  • JFL
Reactions: redfacccee

Similar threads

News
Replies
14
Views
119
hopecel
hopecel
depressionmaxxing
Replies
12
Views
80
MaestheticMaso
MaestheticMaso
AspiringMogger
Replies
1
Views
29
AspiringMogger
AspiringMogger
XtrovertNTnormalfag
Replies
7
Views
163
RecessedChinCel
RecessedChinCel

Users who are viewing this thread

Back
Top