Lituanica

Pažiurek jo insta, 2 metus ale sportuoja, keistas ciuvas bbd
krc štai kodėl savižudybių lygis lietuvoje toks didelis ir iq mažas. parents decided to turn him into an experiment, to see how much brain damage they could give him. :lul::lul: caging at the pics he sent, absolutely zero muscle accumulated and he's talking about the "hyperplasia method" which doesn't even exist, newbie gains at best from just stepping into the gym.
Jei esate incelis šioje šlykštynėje, tai tikrai baigėsi jums visiems.

Negana to, kad daugumos lietuvių IQ žemas, o Vilnius – visiškas kaimas. Jei negali čia slay, niekur negalėsi slay.

Taip pat čia savižudybės, nes diena baigiasi 15:30, o visą sezoną šalta, o svarbiausia – NĖRA ką veikti.
 
Last edited:
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Jei esate incelis šioje šlykštynėje, tai tikrai baigėsi jums visiems.

Negana to, kad daugumos lietuvių IQ žemas, o Vilnius – visiškas kaimas. Jei negali čia slay, niekur negalėsi slay.

Taip pat čia savižudybės, nes diena baigiasi 15:30, o visą sezoną šalta, o svarbiausia – NĖRA ką veikti.
Neskaičiau
 
  • +1
Reactions: ReadBooksEveryday
Jei esate incelis šioje šlykštynėje, tai tikrai baigėsi jums visiems.

Negana to, kad daugumos lietuvių IQ žemas, o Vilnius – visiškas kaimas. Jei negali čia slay, niekur negalėsi slay.

Taip pat čia savižudybės, nes diena baigiasi 15:30, o visą sezoną šalta, o svarbiausia – NĖRA ką veikti.
Ir ka veiktum kitoje salyje?
 
Ir ka veiktum kitoje salyje?
Uždirbčiau daugiau pinigų ir negyvenčiau kokiame sovietiniame žiurkių užkrėstame bute, o apsipirkčiau Maxima IKI, kur jie net nežino, kas yra "kepsnis"
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
Uždirbčiau daugiau pinigų ir negyvenčiau kokiame sovietiniame žiurkių užkrėstame bute, o apsipirkčiau Maxima IKI, kur jie net nežino, kas yra "kepsnis"
Visiskai ne i tema rasai, klausiau ka veiktum. Toliau galetum emigruot i vokietija, kas draudžia ? Gyventum su turkais smirdanciam barake ir apsipirkinetum tam pačiam lidl tik tarp turku
 
  • JFL
Reactions: redfacccee and ReadBooksEveryday
Visiskai ne i tema rasai, klausiau ka veiktum. Toliau galetum emigruot i vokietija, kas draudžia ? Gyventum su turkais smirdanciam barake ir apsipirkinetum tam pačiam lidl tik tarp turku
Boyo I live in New York now, but was living in Lithuania in the past hence my experience

I still keep in touch with my friends from Lithuania and they have basically become doomers. Its the soviet lifecycle

Every Lithuanian would take the opportunity to move to Germany if they could, and idk wtf youre talking about
 
  • +1
Reactions: poopoohead
Boyo I live in New York now, but was living in Lithuania in the past hence my experience

I still keep in touch with my friends from Lithuania and they have basically become doomers. Its the soviet lifecycle

Every Lithuanian would take the opportunity to move to Germany if they could, and idk wtf youre talking about
bicas snekek lietuviskai. visi turi galimybe vykt i vokietija. Apie neturejima ka veikt lietuvoj sneki ir neparasai kas pagal tave yra veikla ir ar jos daugiau amerikoj?
 
  • +1
Reactions: ReadBooksEveryday
Boyo I live in New York now, but was living in Lithuania in the past hence my experience

I still keep in touch with my friends from Lithuania and they have basically become doomers. Its the soviet lifecycle

Every Lithuanian would take the opportunity to move to Germany if they could, and idk wtf youre talking about
visada yra ka veikti. tik nesirink puvimo. doomerai egzistuoja tik todel kad patys iskraipo savo prota.
 
  • +1
Reactions: ReadBooksEveryday and Tai Lung
visada yra ka veikti. tik nesirink puvimo. doomerai egzistuoja tik todel kad patys iskraipo savo prota.
Gyveni Vilniuje incel? Jei gyvenate Kaune, gal yra ką veikti. Arba Klaipėda cuz of sea

Bet Vilnius mirtinai tuščias. Yra barų ir klubų. Latinos iš Pietų Amerikos taip pat kažkodėl. Bet nebent jūs aktyviai dalyvaujate tame rate, pavyzdžiui, reguliariai susitikdami su jais, to tikrai nėra daug. Jūs negalite lengvai naršyti, nes oras yra baisus. Ir daiktai užsidaro labai greitai. Iki 10 nieko nėra atidaryta

I agree with you that there is still things you can do. Bet apskritai net su mano gf Lietuva jautėsi labai vieniša just my vibes
 
  • +1
Reactions: Tai Lung
ar tu žinai kad hyperplasia neirodyta/neegzistuoja? geriau sportuok kaip normalus bahuras. google PPL split

ir ka tu cia rašai apie "kas 4 metus gali genetika atsinaujinti" ar tu kažkoks indijos kosmonautas? blyat biškeli nesamones rašai.
Aš darau hyperplasia aš sporto saleje su treneriu jis užaugino naudodamas hyperplasia .Ir jei tavo intelekto lygis žemas tai čia tau neimanoma irodyti durneliui.Jei esi neadaptaves or sportuoji tai blet faktas ,kad skaudes savaite ir negalesi pakelti ranku tai šita šuda kas savaite darai ir nuolatos turi newbie gains čia ir yra hyperplasia va pacas gali i mr olympia eiti.jis 3 metus neejo i gyma ir ta pacia mase turi vapsie nesportuoja esu sutikes ji pizda kokio dyžio kai buvo prime kai dare 4 vienu metu jis buvo už arnolda didesnis krutine panašaus dydzio
 

Attachments

  • Screenshot_20230919-010610_YouTube.jpg
    Screenshot_20230919-010610_YouTube.jpg
    475.2 KB · Views: 0
Aš darau hyperplasia aš sporto saleje su treneriu jis užaugino naudodamas hyperplasia .Ir jei tavo intelekto lygis žemas tai čia tau neimanoma irodyti durneliui.Jei esi neadaptaves or sportuoji tai blet faktas ,kad skaudes savaite ir negalesi pakelti ranku tai šita šuda kas savaite darai ir nuolatos turi newbie gains čia ir yra hyperplasia va pacas gali i mr olympia eiti.jis 3 metus neejo i gyma ir ta pacia mase turi vapsie nesportuoja esu sutikes ji pizda kokio dyžio kai buvo prime kai dare 4 vienu metu jis buvo už arnolda didesnis krutine panašaus dydzio
uzsimesk anaboliku
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
Aš darau hyperplasia aš sporto saleje su treneriu jis užaugino naudodamas hyperplasia .Ir jei tavo intelekto lygis žemas tai čia tau neimanoma irodyti durneliui.Jei esi neadaptaves or sportuoji tai blet faktas ,kad skaudes savaite ir negalesi pakelti ranku tai šita šuda kas savaite darai ir nuolatos turi newbie gains čia ir yra hyperplasia va pacas gali i mr olympia eiti.jis 3 metus neejo i gyma ir ta pacia mase turi vapsie nesportuoja esu sutikes ji pizda kokio dyžio kai buvo prime kai dare 4 vienu metu jis buvo už arnolda didesnis krutine panašaus dydzio
seni, as didesnis uz tave :lul: nekalbek apie zemą intelekta, kai negali man pateikti vienos mokslines citatos, kur irodyta, kad hyperplasia veikia. seni tavo treneris ant testo
 
  • +1
Reactions: Tai Lung
uzsimesk anaboliku
Anabolicai neaugina raumenu kosmonaute .Tik išlaiko sarcoplastmic netikrus raumenys nei vienas bodybuilderis neturi raumenu ,nes vis tiek juos praranda .O kai gimei nepraradai ju reiškia darai hyperplasia ,kad visam laikui turetum ju per nakti neauga raumenys reikia visos savaites mikro trauma tas pats kaip kaulo luzis
 
seni, as didesnis uz tave :lul: nekalbek apie zemą intelekta, kai negali man pateikti vienos mokslines citatos, kur irodyta, kad hyperplasia veikia. seni tavo treneris ant testo
Didesnis netikru raumenu baliona puti
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
As tik 600 euru galiu i menesi
 
Is pradziu gali paskui reikia daugiau denis cyplekov dorian yates dare hyperplasia jie neiveikiami
 
papostink savo foto idomu
 
Eilinis prikolintojas kaip mokykloje tokie budavo blet kai nervuodavo per snuki pisi paskui ir verkia .
 
Neidomus tada senk
 
nahuy esi daunas... iš menulio atsrikdai :lul: kad tu turetum milijona, net neuztektu daktarams sumoketi.. juokingas šizofrenikas esi
Geri argumentai per translate vertei texta?O ne tie daunai kurie kalba apie kažka ko nera bande?Juk tai šizofrenija .Pirma pabandyk tada ateik ir papasakok savo patirtis .Aš sakau kaip pagal mano patirti ir kitu kurie daro veikia .Aš nesu tas kuris dare daug kartu ir nuolatos .Aš po biški be didelio streso gyvenu.
 
Last edited:
  • +1
Reactions: ReadBooksEveryday and Tai Lung
View attachment 2600666
atsiprasau kad i savo ne tikrus raumenis leidziu sintoli
Nu ir nesportuok metus ir pažiuresim kur netikri raumenys dingo .Netikri reiškia kai yra hypertrophy ,nes paskui atrofuojasi.O miyofibrill hypertophy mechanine trauma lieka tas pats kaip gimsti ir užaugini ant savo genetikos nauja sluoksni.Jei nori pabandyti rašyk.Juk nepakenks ar bijai prarasti
 
Geri argumentai per translate vertei texta?O ne tie daunai kurie kalba apie kažka ko nera bande?Juk tai šizofrenija .Pirma pabandyk tada ateik ir papasakok savo patirtis .Aš sakau kaip pagal mano patirti ir kitu kurie daro veikia .Aš nesu tas kuris dare daug kartu ir nuolatos .Aš po biški be didelio streso gyvenu.
Nu ir nesportuok metus ir pažiuresim kur netikri raumenys dingo .Netikri reiškia kai yra hypertrophy ,nes paskui atrofuojasi.O miyofibrill hypertophy mechanine trauma lieka tas pats kaip gimsti ir užaugini ant savo genetikos nauja sluoksni.Jei nori pabandyti rašyk.Juk nepakenks ar bijai prarasti
eik istustink zarnyna nusiplauk sikna ir savo trenerio birka ciulpk gal flomasteri ir zvaigzdute laimesi
 
  • +1
Reactions: Tai Lung
Nu ir nesportuok metus ir pažiuresim kur netikri raumenys dingo .Netikri reiškia kai yra hypertrophy ,nes paskui atrofuojasi.O miyofibrill hypertophy mechanine trauma lieka tas pats kaip gimsti ir užaugini ant savo genetikos nauja sluoksni.Jei nori pabandyti rašyk.Juk nepakenks ar bijai prarasti
IMG 8818
 
  • JFL
Reactions: redfacccee
Nu va ir nekompetemcija pralaužiau tavo emocijas .Realybeje šudas gaunasi liks raumenys tokie kokie yra ir progreso nebus .Diskusija baigta.Taškas
 
Nu va ir nekompetemcija pralaužiau tavo emocijas .Realybeje šudas gaunasi liks raumenys tokie kokie yra ir progreso nebus .Diskusija baigta.Taškas
ar tu @Napoleon de Geso altas?
 
  • +1
Reactions: redfacccee
Kodėl lietuviai myli namus vieni. Ar tai todėl, kad jis atrodo slav shitskin
 
  • +1
Reactions: Tai Lung
IMG 9033
 
  • JFL
Reactions: ReadBooksEveryday
@Tai Lung my schlomo brother, ar tu manletto?
 
  • JFL
Reactions: Tai Lung
Fuck vilnius dirty ass city, even panevezys mogs that village
 
  • JFL
Reactions: ReadBooksEveryday
 
  • JFL
Reactions: ReadBooksEveryday
IMG 9103
 
  • JFL
Reactions: ReadBooksEveryday
@ReadBooksEveryday
Cepelani overload JFL
Fuck vilnius dirty ass city, even panevezys mogs that village
Where else is it better incel
Kaunsas = Walmart Vilnius
Klaipeda= Frozen lake
Saulaei = Ghetto Vilnius


Vilnius = all the townies and villager come live in Vilnius- this the facto.
 
Last edited:
Are you going to attend the Annual Baltic Klienfelter’s 26th anniversary conference incel?
I don't talk to litvins. Just a few of them. I'm mostly surrounded by slavcels anyway.
 
  • +1
  • JFL
Reactions: Tai Lung and ReadBooksEveryday
  • +1
  • WTF
Reactions: St.TikTokcel and Tai Lung

Similar threads

News
Replies
14
Views
121
hopecel
hopecel
depressionmaxxing
Replies
12
Views
82
MaestheticMaso
MaestheticMaso
AspiringMogger
Replies
1
Views
29
AspiringMogger
AspiringMogger
XtrovertNTnormalfag
Replies
7
Views
163
RecessedChinCel
RecessedChinCel

Users who are viewing this thread

Back
Top